8. marta pasākumi Smiltenes novadā

Šonedēļ Smiltenes novadā notiks vairāki kultūras un izklaides pasākumi, kas veltīti Starptautiskajai sieviešu dienai: tikšanās, muzikāli vakari, koncerti, kino. Aicinām izvēlēties sev piemērotākos un baudīt tos kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem.

5. marts

Pulksten 15.00 Smiltenes novada bibliotēka aicina uz īpašu tikšanos ar grāmatu autori, uzņēmēju, bijušo politiķi un iedvesmojošu, spēcīgu sievieti Lindu Mūrnieci. Tikšanās notiks Pieaugušo apkalpošanas nodaļā, Dakteru ielā 27.


6. marts

  • Pulksten 16.00 Raunas bibliotēkā notiks Starptautiskajai sieviešu dienai veltīts dzejmūzikas pasākums “Pavasara putna dziesmā”. Ar dzeju un saksofona mūziku priecēs mūziķis Artis Gāga. Mūziķa interpretācijā līdzās oriģinālmūzikai izskanēs arī kādi pazīstami mūzikas motīvi, kas savīsies ar lasītu dzeju autora izpildījumā.
  • Pulksten 19.00 Trapenes Kultūras namā uzstāsies dziedātājs Jānis Moisejs ar solo koncertu “Laime kabatā”. Sagaidāms muzikāli piepildīts un emocionāli silts vakars, kurā skanēs iemīļotas melodijas un pozitīvas noskaņas. Ieeja 10 eiro.
  • Pulksten 19.00 Smiltenes kino tiks rādīta filma “Atvērtā laulība”.

7. marts

  • Pulksten 16.00 Grundzāles Kultūras namā notiks sieviešu dienai veltīts koncerts “No vīru sirds – sievietei”. Piedalīsies vīru koris “SILVICOLA”, Aivars Lūkins un Arvis Degums. Ieeja 3 eiro.
  • Pulksten 16.00 Variņu Tautas namā NYX Trio svinēs 15. dzimšanas dienu. Kopš dibināšanas NYX Trio ir izveidojis bagātīgu un daudzveidīgu repertuāru, atskaņojot gan klasiskus, gan mūsdienu skaņdarbus flautai, vijolei un klavierēm. Viņu programmās skan Rietumeiropas klasiķu mūzika līdzās reti atskaņotiem un bieži vien nepelnīti aizmirstiem opusiem, īpašu uzmanību veltot latviešu komponistu darbiem.
  • Pulksten 17.00 Drustu Tautas namā ansambļa “Dienvidvējā” 16 gadu jubileja ar vīru ansambļa “Akords”, Gaujienas sieviešu ansambļa “Sono”, Blomes vīru ansambļa “Herakleum”, Mārsnēnu sieviešu ansambļa “Mona” un Edvarda Strazdiņa piedalīšanos.
  • No pulksten 23.00 līdz 1.00 bārā “Otrais Vilnis” priecēs leģendārā grupa “Duets Sandra”.

8. marts

  • Pulksten 16.00 grupas “Kautkaili” koncerts Smiltenes novada kultūras centrā. “Kautkaili” veido mūziķi Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Krists Krūskops. Grupas pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku ar pasaulīgu soulmūziku, izmantojot mūsdienīgus skaņu slāņus. Biļešu cenas no 15 eiro.
  • Pulksten 18.00 Gaujienas Tautas namā TV un Radio personība Raitis Zapackis piedāvā satīrisku koncertu ’’Atceries Ernu’’ ar Žaņa Ezīša , Ērika Hānberga un  V. Artava satīriskajiem stāstiem un Raimonda Paula joku dziesmām. Ieejas maksa 10 eiro, pensionāriem 8 eiro.

Kafejnīca/bistro “Trīs pipari un kūkas” īpaši 8. martam ir sarūpējusi saldumu kārbas ar pašu ražotiem cepumiem, šokolādes konfektēm, zefīriem un makarūniem. Darba laiks pirmdiena-sestdiena, 7.30-18.00.

 

Ja vēlies izbaudīt romantiskāku nedēļas nogali, tad izvēlies kādu nakšņošanas iespējām Smiltenes novadā https://visit.smiltene.lv/naksno/

Piemēram, Lielkalnu muižas omulīgās telpas un pirts rituāla piedāvājums ir lielisks galamērķis, kur skaisti un romantiski pavadīt 8. martu kopā ar mīļoto cilvēku.

 

Novēlam visām dāmām skaistus un neaizmirstamus 8. marta svētkus!

N.B. Pasākumu afišas var apskatīt raksta beigās.

 


Sagatavoja: Linda Kļava, Uzņēmējdarbības un tūrisma nodaļas tūrisma darba organizatore