2021. gada 14. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Ar velobraucienu “Ieriteņo rudenī” noslēgsim aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā!

26. septembrī Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī” un noslēgt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā.

Šogad dalībnieki varēs iepazīt Variņu pagasta ainaviskās un  kultūrvēsturiskās vietas. Kā jau ierasts maršrutu laikā būs sagatavoti vienkārši, pa ceļam veicami uzdevumi, lai braucienu padarītu vēl interesantāku.

Pasākuma norise 26. septembrī pie Variņu tautas nama, dalībnieku reģistrācija no plkst. 10.00, starts braucienam plkst. 10.30.

Dalībniekiem tiks piedāvāti trīs velo maršruti – 11, 26 un 44 km garumā, lai katrs pasākuma dalībnieks varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Visi trīs maršruti sāksies un noslēgsies pie Variņu tautas nama. Maršruti būs marķēti dabā pēc pasākuma norises vēl divas nedēļas, lai ikviens interesents tos varētu izbraukt sev vēlamā laikā.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 23. septembrim elektroniski šeit, zvanot uz +371 29395200 vai klātienē Smiltenes novada TIC (Dārza ielā 3).

Pasākums ir bez maksas. Lūdzam būt atbildīgiem un ievērot visus noteiktos drošības pasākumus, jo tikai tā mēs varam pasargāt paši sevi un apkārtējos. Atgādinām, ka atrodoties uz ceļa un kustībā, obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi kā arī aicinām lietot aizsargķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas).

Lai nokļūtu uz Variņiem no Smiltenes būs pieejams transports ar piekabi, ja nepieciešams lūgums pieteikties Smiltenes novada TIC (Dārza ielā 3) vai zvanot uz +371 29395200. Transportā vietu skaits ir ierobežots.

Pasākuma laikā uzņemtās fotogrāfijas tiks publicētas www.smiltene.lv, visit.smiltene.lv un sociālajos tīklos.

Pasākums tiek rīkots projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros.

 

           Informāciju sagatavoja:
Lelde Atlāce,
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
Tūrisma organizatore

Apes Novads
Gulbenes novads
Raunas Novads
Slider