2020. gada 10. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Izbaudi kustību prieku Smiltenes novadā!

Izbaudi kustību prieku uz ūdens!

 

Foto: Annes Laivas

Šovasar saule īpaši lutina ar karstiem laikapstakļiem, tieši tāpēc laika pavadīša pie ūdens kļūst arvien pieprasītāka. Smiltenes novadā ir daudz ezeru un upju, kas labiekārtoti drošai atpūtai pie ūdens. 

  • “Annes Laivas” piedāvā SUP dēļu, katamarānu, kajaku un laivu nomu.  
  • “SUP house” nodrošina SUP dēļu īri dažādos izmēros – gan lieliem, gan maziem.  
  • Arī atpūtas kompleksā “Trīssaliņas” ir pieejami nomā SUP dēļi, katamarāni un laivas. 
  • Savukārt atpūtas bāzē “Slīpi” papildus SUP dēļiem ir iespēja izmēģināt hidro riteņus. 
  • Atpūtas kompleksā “Silmači” ir pieejamas laivas, katamarāni, SUP dēļi un ūdens atrakcija “jautrais banāns”. 
  • Ātrākas dzīves baudītājiem- vizināšanās uz pūšļa aiz jaudīgas sporta motorlaivas, līdzjutējiem – vietu laivā. 

 

Izbaudi kustību prieku Sporta un atpūtas  kompleksā “Teperis”

 

Foto: Rihards Spilva

Atpūtas kompleksa “Teperis” piedāvājums aug ar katru gadu, priecējot novada iedzīvotājus un pilsētas apmeklētājus. Tepera ezera krastā ir labiekārtotas peldvietas un uzbūvētas laipas ērtākai piekļuvei pie ūdens. Turpat ir pieejama plaša ūdens inventāra īre katrai gaumei. 

“Annes Laivas” piedāvā ne tikai sup dēļu, bet arī katamarānu, kajaku un laivu nomu. 

Katru vasaru tiek iekārti tīkli un atjaunotas smiltis volejbola laukumos, lai padarītu spēli baudāmu un kvalitatīvu.  Atpūtas kompleksa teritorijā ir pieejami divi tenisa korti un āra trenažieri. 

Tepera ezera promenādē  “SUP house” piedāvā girosūteru,  spīdmintona un spikeball spēļu nomu, bet pie “Annes laivas” iespējams iznomāt gokartus, skrituļslidas un rollerslēpes. Promenādes, Vecā parka un blakusesošās kartingu trases segums ir ideāli piemērots šāda veida aktivitātēm. 

 

 

Foto: Santa Sinka

Sporta komplekss “Teperis” piedāvā 6 autotrases- autokosa, autosprinta, kartingu, mini bagiju, supersprinta un mazmoto. Visās trasēs ir pieejami 

brīvie treniņi pēc iepriekšējas pieteikšanās. Viens no gaidītākajiem notikumiem šovasar-īres kartingu nomas atklāšana. Nesen atjaunotajā trasē jau bija notikušas ievērojamas kartingu sacensības, taču tagad ikvienam ir iespēja izmēģināt šo ātro un interesanto braucamrīku.

 

Izbaudi kustību prieku disku golfā

 

Foto: TIC arhīvs

Aizraujoša individuālā un komandas aktivitāte pieejama Palsmanē – disku golfs. Šī aktivitāte tiek uzskatīta par mūža sportu, jo veicina aktīvu dzīvesveidu dažāda vecuma grupām- kustības palīdz novērst veselības problēmas.

Neatkarīgi no pieredzes gisku golfā, ikviens ir aicināts piedalīties jau otrajā Palsas kausā. Pirmais posms 28. jūnijā 11:00 Palsmanes disku golfa parkā “Palsa”. Kopumā būs seši posmi, kopvērtējumā tiks summēti labākie rezultāti no 4 labākajiem posmiem. 

Kalendārs

Sociālie mediji

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider