2021. gada 16. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Konference Zaļie ceļi Vidzemē

29.martā plkst. 10:00 Zoom platformā notiks konference “Zaļie ceļi Vidzemē – tūrismam un mobilitātei”. Konferenci organizē Latvijas Zaļo ceļu asociācija un Vidzemes tūrisma asociācija.

Konferencē apspriedīs tādas tēmas kā zaļie ceļi, veloceļi tūrismam un ikdienas mobilitātei, veloceļu un zaļo ceļu integrācija vienotā multimodālā koridorā: Rail Baltica, Via baltica un EuroVelo13 piemērs, kā arī sabiedriskais transports, ikdienas velomobilitāte un velotūrisma integrācija.

Konference  plānota Zoom platformā no plkst 10:00 līdz plkst. 14.00, kā arī tiks rādīta tiešraide Latvijas Zaļo ceļu asociācijas Facebook lapā.

Konferences gaitā notiks arī paneļdiskusijas, kurās diskutēs par zaļo ceļu un velo ceļu attīstības nozīmību un to integrācija multimodālos koridoros, kā arī tiks diskutēts par sabiedriskā transporta maršrutu grafiku pielāgošanu.

Diskusijās un konferencē piedalīsies Satiksmes Ministrs Tālis Linkaits, Latvijas Zaļo ceļu asociācijas prezidents Jānis Bordāns, kā arī pārstāvji no VSIA „Autotransporta direkcijas”, Rīgas un Vidzemes plānošanas reģioniem un Vidzemes novadu pašvaldībām.

Konference tiek organizēta Interreg Europe projekta “Desti – Smart” ietvaros.

 

Datums: 2021. gada 29. marts
Laiks: 10:00
Norises vieta: Zoom platforma

https://zoom.us/j/98099244067?pwd=MU9ndkQyanZMWUo3a0FpOWwxYzc3QT09 

Ieejas dati:

  • Sanāksmes ID: 980 9924 4067
  • Parole: 655594

Pasākuma programma pieejama šeit

Semināru organizē: Latvijas Zaļo ceļu asociācija un Vidzemes Tūrisma asociācija

Informāciju sagatvoja: 

Alise Plaude
Project PR and communication specialist:  Cult-Ring / Cult-Create /Military HeritageGreenways Riga- PskovLatvijas Velo karteDESTI-SMART

VTA biroja vadītāja/ VTA Office Manager
Vidzemes Tūrisma asociācija / Vidzeme Tourism Association
www.vidzeme.com

Latvijas zaļo ceļu asociācija / Latvian Greenways Association
www.greenways.lv/

 

Apes Novads
Gulbenes novads
Raunas Novads
Slider