2020. gada 5. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Pavadi aizraujošu dienu tūrisma rallijā “Vidzemes pieturu piedzīvojums” 17. augustā!

Seglo savu dzelzs rumaku, ņem draugus aiz rokas un pavadi aizraujošu 17.augusta dienu tūrisma rallijā “Vidzemes pieturu piedzīvojums”!

Tūrisma rallija starts tiks dots Raunā, pēc tam maršruts vedīs dalībniekus cauri Raunas, Smiltenes un Apes novadiem uz Alūksni, kur vakarā sagaidīs patīkams dienas noslēgums Alūksnes ezera krastā, Alūksnes Pilssalā.

Dienas laikā dalībniekiem būs iespēja paviesoties turpat 20 tūrisma apskates objektos, kur tos sagaidīs īpašie saimnieku uzdevumi, pa ceļam piestāt vēl vairāk nekā 20 kontrolpunktos ar uzdevumiem, kā arī pārbraucienu laikā meklēt atbildes uz daudziem āķīgiem jautājumiem, lai gūtu papildu punktus. Šogad ir izvēlēti pavisam citi kontrolpunkti un uzdevumi, nekā pirms gada, tādēļ būs interesanti ikvienam!

Smiltenes novadā varēsi paviesoties bērzu sulu “Birzī” ražotnē, Brantu muižā, Kroņa krogā, viesu namā “Oāze” satikt firsta madāmu Lilī, izmēģināt diskgolfu, uzkāpt Palsmanes baznīcas tornī, iepazīt “Veccepļu” saimniecību un našķus.

Īpaši jāpiemin, ka šajā gadā pasākuma organizatori ir sarūpējuši elektronisku sistēmu jautājumu saņemšanai un atbilžu iesniegšanai, kur ar viedtālruņa un QR kodu palīdzību būs iespējams reģistrēt atbildes un internetā sekot līdzi savas komandas saņemtajiem punktiem un rezultātam. Līdz ar to aicinām komandā vismaz vienu mobilo telefonu nodrošināt ar QR kodu lasītāju, kā arī pārliecināties par to, ka mobilā telefona baterija izturēs visu brauciena laiku.

 Dienas noslēgumā, pēc finiša pie Alūksnes kultūras centra, varēs laiski atlaisties Alūksnes ezera krastā un baudīt patīkamu mūziku un ģitārista Riharda Krilova sniegumu. Tiks plānoti publiskie braucieni kuģītim “Marienburg” un plostam “Kaija”.

Vēlāk vakarā sekos pasākuma noslēgumus un uzvarētāju paziņošana. Galvenajā balvā pirmajām trīs komandām, kas iegūs visvairāk punktus, būs naudas balva 150, 100 un 75 EUR vērtībā. Savukārt dažādu īpašo nomināciju uzvarētāji, kā piemēram labāk noformētās un atraktīvākās komandas saņems dažādas organizatoru un tūrisma uzņēmēju sarūpētas balvas.

Izmanto pēdējo mirkli, un piesakies “Vidzemes pieturvietu piedzīvojumam”! Dalības maksa ir 60 EUR no komandas – viena auto ekipāžas. 

Reģistrācija:  šeit…

Uz tikšanos “Vidzemes pieturvietu piedzīvojumā!”.

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītājs

Kalendārs

Sociālie mediji

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider