Norisinājusies Smiltenes novada tūrisma uzņēmēju sanāksme

Šā gada 12. martā Brantu muižā norisinājās Tūrisma informācijas centra (TIC) organizētā tūrisma uzņēmēju sanāksme. Tūrisma sanāksmi apmeklēja 35 dalībnieki – tūrisma uzņēmēji, pašvaldības darbinieki un citi interesenti.

Tūrisma informācijas centra vadītājs Modris Apsītis klātesošos dalībniekus iepazīstināja ar 2018. gadā paveiktajiem darbiem, kā lielākos un svarīgākos izceļot – atjaunotās Smiltenes novada tūrisma kartes četrās valodās, dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs, sadarbību Vidzemes šosejas pieturu projektā, tūrisma pasākumu organizēšanu,  u.c. Tika pārspriesti galvenie plānotie darbi 2019. gadā.

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis informēja tūrisma uzņēmējus par pašvaldības darbību, projektiem un iecerēm nākotnē. Kā arī atbildēja uz visiem uzņēmēju interesējošajiem jautājumiem.

Brantu muižas īpašniece Ilze Briede klātesošos iepazīstināja un izrādīja Brantu muižu, kā arī dalījās ar savām iecerēm un jau paveikto saistībā ar muižas attīstību. Turpmāk Brantu muižā tiks organizēti  izglītojoši semināri, meistarklašu organizēšana, attīstot saimnieču skolu. Patreiz muižā jau darbojās pirts skola, kur var apgūt pirtnieka un pirts meistara profesijas.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs saka lielu paldies visiem sanāksmes dalībniekiem un interesentiem!

Bilžu galerija aplūkojama  šeit.

Informāciju sagatavoja:
Amanta Bērziņa,
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
tūrisma speciāliste