Loading Notikumi

« Visi Notikumi

Smiltenē viesosies vēdiskais psihologs, filozofs, grāmatas “Pāris” autors Uģis Kuģis

9 jūlijs , 18:00 - 20:00

9. jūlijā pulksten 18:00 Smiltenes novada Kultūras centrā viesosies vēdiskais psihologs, filozofs, grāmatas “Pāris” autors Uģis Kuģis ar lekciju “Ko grib sieviete un Kā grib vīrietis”.

Vēdiskās dzīvesziņas konsultanta, pavāra un pasaules apceļotāja Uģa Kuģa nodarbības ir ieguvušas plašu popularitāti, jo vadītājam piemīt harisma un spēja interesanti pasniegt aktuālas tēmas par cilvēku savstarpējām attiecībām.

Lekcijā pasniedzējs un vēdiskās psiholoģijas konsultants Uģis Kuģis dalīsies ar zināšanām par to, ko ir nepieciešams izrunāt pirms laulībām, kā mīlēt viegli, pieskarsies tematam par intimitāti un to, kā nepazaudēt sevi šodienas steigā.

Uģis Kuģis savā pirmajā grāmatā “Pāris” ir aprakstījis vīrieti un sievieti vēdiskajā pasaules skatījumā. Vēdisko mācību pārzinātājs piedāvā grāmatu, kas ļauj citādi paskatīties uz mums ierastajām sievietes un vīrieša lomām. Noteikti nav viena absolūta pareiza viedokļa par attiecībām, bet Uģa teiktajā ieklausās gan sievietes, gan vīrieši. Viņš sevi jau parādījis kā gudru un aizraujošu vēdiskās filozofijas ideju nesēju lekcijās klātienē, un protams, arī sociālajā tīklā Facebook, kur viņa idejas rod lielu atsaucību. Grāmatā apkopotas svarīgākās vēdiskās zināšanas par to, kā diviem cilvēkiem dzīvot un augt kopā, atrodot ceļu uz augstāko garīgo izpratni (Jānis Roze 2016, ER).

Biļetes ir pieejamas www.bezrindas.lv vai Smiltenes novada Kultūras centra kasē. Ieejas maksa par lekciju – 10 EUR. Vietu skaits ir ierobežots. Lekcija notiks, ievērojot visus drošas pasākuma organizēšanas nosacījumus. Vairāk informācijas pa tālruni 26222334 vai [email protected].

Detaļas

Datums:
9 jūlijs
Laiks:
18:00 - 20:00