Smiltenes novada TIC apmeklēja tūrisma izstādi ‘’Balttour 2019’’


Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) apmeklēja starptautisko tūrisma izstādi – gadatirgu “Balttour 2019”, kur, kopā ar kaimiņu pašvaldībām stendā “Vidzemes pieturvietās”, prezentēja aktīvās atpūtas piedāvājumus un iespējas Smiltenes novadā.

Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2019”, kas no 1.līdz 3.februārim notika Ķīpsalā, Rīgā, jau piekto gadu, zem kopīga stenda ar nosaukumu “Vidzemes pieturvietas”, piedalījās arī Smiltenes novada TIC, kas prezentēja novada tūrisma piedāvājumu kopā ar Raunas, Apes un Alūksnes novadiem.

Smiltenes novads izstādes apmeklētājus iepazīstināja ar Smiltenes novada aizraujošākajiem apskates objektiem, dabas bagātībām, tūrisma piedāvājumiem un aktualitātēm. Tāpat kā iepriekš, arī šogad stendā varēja uzzināt par Smiltenes novada daudzveidīgajām velo takām, kas katru gadu ir izraisījusi lielu izstāžu apmeklētāju interesi. Kā jaunums šogad tika īpaši akcentēti jaunie aktīvās atpūtas piedāvājumi Smiltenes novadā, kā, piemēram, SUP dēļu un laivu nomas, un nupat labiekārtotās pastaigu laipas atjaunotajā Vecā parka teritorijā. Tāpat kā iepriekš, interesentiem bija sarūpēts speciāli izstādei veidots – gada lielāko pasākumu plāns Smiltenes novadā- mudinot apmeklēt novadu visās sezonās.

Izstādes laikā Smiltenes novada TIC kolektīvam pievienojās Smiltenes novada tūrisma uzņēmēji. 2.februāra rītā no enerģiskā Ervina Labanovska bija iespēja uzzināt par dzirkstošajām bērzu sulām “Birzī” un nogaršot to daudzos veidus, savukārt sestdienas pēcpusdienā varēja aktīvi līdzdarboties Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” radošajās darbnīcās. Svētdienas, 3.februāra rītā, klātienē varēja sastapt Firsta madāmu Lilī ar saviem palīgiem no Smiltenes muižas, kas stāstīja un ļāva nogaršot smalkus kārumus un spēcinošus našķus, kuri tiek gatavoti Smiltenes Kalnamuižā. Tikmēr tirdzniecības zonā, visas trīs dienas, varēja satikt maizes muzeja un kafejnīcas “Kukaburra” saimnieku Jāni Krieķi, kurš piedāvāja rudzu maizi ar rudzupuķēm, kaņepju staku un citus labumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Amanta Bērziņa

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra speiāliste

E-pasts: tic@smiltene.lv, visit.smiltene.lv

Seko mums:

www.twitter.com/visitSmiltene

www.facebook.com/visitSmiltene sagatavoja: