Flower

Viesnīca ”Kalna ligzda”

Smiltenes pievārtē, vēsturiskajā Kalnamuižas teritorijā atrodas trīszvaigžņu viesnīca Kalna Ligzda, kas uzņem viesus no visas pasaules jau 25 gadus! Pavasarī Kalnamuižā zied neaizmirstulītes, katrs mazākais krūmiņš un kociņš atmodies un ļāvies ziedoņa burvībai. Bet skaistais parks jebkurā gadalaikā ap viesnīcu atgādina pasaku valstību. Viesnīcas apkārtnē atrodas vecās ordeņa pilsdrupas, koka muižas ēkas, senais siera namiņš, pārvaldnieka māja ar ieroču seifu, suņu māja un  citas ēkas, kuras ir saglabājušās līdz šodienai. 

Mūsu viesnīca atrodas Kalnamuižas  teritorijā, šeit aizsākās  Smiltenes vēsture ar ordeņa pili un baronu fon Braunu, tirgotāju Bandavu un pilsētas labdari firstu Paulu Līvenu. Pie Kalnamuižas cēli plīvo sarkanbaltsarkanais karogs un tā vien šķiet, ka arī firsts Līvens tur, mūžībā, no kāda skaistā mākoņa maliņas uz to visu noskatās un no sirds priecājas….

Īstais laiks, lai izstaigātu tūrisma maršrutu “Pa firsta Līvena takām” un arī iepazītos ar Kalnamuižu Smiltenē. Pilsētas centrs ir pavisam netālu, bet lai kājāmgājējs nokļūtu viesnīcā Kalna ligzda, viņam jāuzkāpj kalnā pa trepēm, kas veidotas no 120 pakāpieniem.

Viesnīca piedāvā nakšņošanas iespējas līdz 27 personām – vienvietīgas, divvietīgas, trīsvietīgas un četrvietīgas. Numuriņos tiek nodrošinātas visas ērtības.

Kā arī ir istaba, kas nodrošina nokļūšanu un uzturēšanos viesnīcā viesim ar īpašām vajadzībām.

Viesnīcā Jūs variet ierasties kopā ar savu mājas mīluli – kaķi vai suni!


Īpaši piedāvājumi (par  izmaksām Jūs varat  interesēties viesnīcā arī gadījumos, kad neplānojat nakšņot Kalna ligzdā):

  • Ekskursijas pa Kalnamuižu  kopā ar Firsta madāmu Lilī;
  • Firsta madāmas Lilī kārumu darbnīcas pakalpojumi;
  • Klājam nelielus viesību galdus viesnīcas kafejnīcā līdz 20 personām;
  • Saunas pakalpojumi;
  • Sniegotā ziemas sezonā distanču slēpošanas inventāra noma.

Kalendārs

Sociālie mediji